مردم بر چند دسته اند: غرق شدگان ...

دسته سوم موج سواران هستند؛ این گروه موج سواری میدانند، این افراد بر روی جریانات اجتماعی سوارند و از مسایل و مشکلات پیش آمده در جریان زندگی بهترین استفاده را میکنند، گاهی روی موج میروند، گاهی از زیر موج عبور میکنند، و خلاصه نمی گذارند مشکلات زندگی بر آنها غلبه کند. این گروه 5 درصد جامعه هستند.

دسته آخر یا چهارم، پرندگان هستند، که أصولا درگیر مسایل و مشککلات روز مره نمیشوند. إین افراد اشراف به خلقت و حکمت در جهان دارند و از بالا به جریانات اجتماعی نگاه می کنند. سعی در إصلاح خود و محیط أطراف دارند و به خود و دیگران آسیب نمی زنند. این گروه کمتر از یک درصد جامعه را شامل می شوند.

مطالب گفته شده، تئوری های مولف هستند و به ویژه در خصوص آمار و ارقام پژوهشی انجام نشده است.

لطفا اگر این مطلب را خواندین لطفا نظر بدهید و بگویید که از کدام دسته اید و چرا؟

/ 4 نظر / 104 بازدید
مقتدر مظلوم

/////////////////// با سلام خدمت شما نویسنده بسیار فهیم, خوش ذوق و بابصیرت. خوشحالیم از وبلاگی به وبلاگ شما ارزشی نویس رسیدیم. اینقد مطالبتون زیباست که دوسداریم باهاتون در 12 وبگاه پربازدید با رنک بالای 2 و 3 خودمون, تبادل لینک داشته باشیم. خوشحال میشیم افتخار بدید. [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] درصورت موافقت لطف کنید به آدرس : http://directory.blogfa.com "دایرکتوری بزرگ افسرانـــ ارزشی" تشریف آورده و 12پایگاه لیست شده را لینک و سپس اعلام کنید تا ضمن درج در دایرکتوری, در صفحه اول هر 12 پایگاه لینک گردید. [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] /////////////////// از طرف:http://www.mazloum.ir/

مارال

سلام دکتر. خوبید؟ سوال سختیه. جوابشو شاید اطرافیان من بهتر بدونن. ولی فکر میکنم جزو دسته دوم یا سوم باشم. مشکلات منو گاهی خسته و ناراحت می کنه ولی همیشه یک راه خوب براشون پیدا می کنم و یا اگر غیر قابل حل باشند همین طور که هستند قبولشون می کنم.[لبخند] البته در دسته آخر بودن آرزوی همه ماست. موفق باشید!

محمدحسن اشرف

در زندگی 2-3 سال اخیر خودم هرگز از دسته ی اول نبوده ام. در میان سه دسته ی آخر نوسان داشته ام. جالب است آن بخشی از کارها و سوابقی که خیلی به آنها می نازم و دوستشان دارم در دو دسته ی موج سوار و پرنده شکل گرفته است. ولی از نگاه فامیل و دوستان نه چندان نزدیک من مرد خوبی هستم چون رفتارهای دسته دوم من را می بینند و درمی یابند.

سلام عزیز

یه سری به وبلاگت زدم خوب بود امیدوار کننده است وبلاگ نویس خوبی هستی یه سری به وبلاگ من هم بزن و ادرس وبلاگتو ثبت کن تا ادرستو داشته باشم بازم بهت سر بزنم از طرف مینا