دزدی همه جا حتی در وبسایت ها، چرا ؟ شب کی تمام خواهد شد؟

من نمی دونم چه اصراریه که همه وبسایت داشته باشند؟ من با کلی رنج و خرج و زحمت مطلب برای وبسایت هایم تهیه می کنم اما می بینم که برخی وبسایت ها و وبلاگ ها مثل آب خوردن مطالب همدیگر را برمی دارند و کپی می کنند روی وبسایت خودشان. من نمی دونم این فرهنگ دزدی تا کجا ریشه خواهد کرد و چطور می خواهیم بعد از رفتن شب اون رو اصلاح بکنیم. یه نگاه به لینک زیر بندازید و خودتون قضاوت کنین:

لینکی برای دیدن مقدار بی توجهی ما به قانون مالکیت معنوی 

نتیجه جستجوی تصادفی بالا چی می تونست باشد؟ اینکه من ناامید بشوم و دیگر برای مطالب وبسایت هایم هزینه نکنم؟ نه برای یک بی نماز درب هیچ مسجدی را نمی بندند. کاری که کردم این بود که کاری کردم که دوستان عزیزی که کمی تنبل هستند و علاقه به کپی برداری از مطالب وبسایت سلامتی برای همه کمی به خودشان بیافتند و ببینند چطور میشه از وبسایتی که نه کلیک راست داره و نه مطالبش select می شه و نه دکمه Ctrl+C در اون کار می کنه مطلب دزدید؟

البته هنوز هم راه هایی دارد اما راحت ترین راهش این است که هر عزیزی که مطلبی در وبسایت من بود که برایش جالب بود به اون لینک بدهد و اگر هم خیلی علاقه داشت که اون مطلب را در وبسایت خودش داشته باشد یک ایمیل به من بزند و بگوید موضوع را تا من مطلب را برایش ارسال کنم. اما اصلا دوست ندارم هدف مقدس من که ارتقای سلامت جامعه است؛ ابزار شادی تنبل هایی شود که می خواهند راه چندساله من را یک شبه بروند.

/ 0 نظر / 4 بازدید