سامانه دانش و خدمات سلامتی برای همه راه اندازی شد.

پس از راه اندازی سرویس های متعدد در وب سایت های مختلف بالاخره به خودم جرات دادم و صفحه خانگی سامانه دانش و خدمات سلامتی برای همه را نیز ایجاد کردم.

این صفحه که گل سرسبدش موتور جستجوی تخصصی گوگلی است که در وبسایت های معتبر فارسی جستجو می کند، دارای لینک به بانک اطلاعات دارویی، بخش فرمول های پزشکی، بخش واژه نامه جامع پزشکی، آزمون های سلامت و تست های روانشناسی، بخش آموزش بیماری ها، اتاق های گفتگوی سلامت، پرسش و پاسخ با پزشک و مرکز آنلاین پژوهش است.

هنوز برنامه های زیادی برای این سامانه دارم، ایجاد اطلس آنلاین پزشکی، ایجاد پرونده سلامت الکترونیکی آنلاین و کامل کردن فرمول های پزشکی و ...

اما خوب با اعتبار کمی که برای این کار دارم، راه یک مقداری زیادی زمان می برد اما ارزشش را دارد زیرا افتخار دارم که هیچ ارگان دولتی، نیمه دولتی، خصوصی و امثال آن در این راه به من کمک نکرده است و هیچ منتی بر سرم نیست. این درگاه را برای هموطنانم، همه ایرانیان ایجاد کرده ام تا شاید جبران نعمت هایی باشد که خداوند به من داده است. تا شاید به قول پرفسور انیشتن، من لایق زیستن باشم زیرا تلاش کرده ام که به دیگران کمک کنم.

 برای ورود به این سامانه اینجا کلیک نمایید

/ 0 نظر / 20 بازدید